اخبار » خراسان شمالی
کد خبر : 8992
دوشنبه - ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۷

جلسات هیئت نظارت بر عملکرد نمازی دستگاه های اداری خراسان شمالی در حال برگزاری است

جلسات هیئت نظارت بر عملکرد نمازی دستگاه های اداری خراسان شمالی در حال برگزاری است

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی گفت: جلسات هیئت نظارت بر عملکرد نمازی دستگاه های اداری خراسان شمالی در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی ٬ جهانبخش ریحانی اظهار داشت: نشست های هیات مرکزی نظارت بر عملکرد اقامه نماز دستگاههای اداری استان خراسان شمالی از ابتدای خرداد ماه آغاز شده و عملکرد ادارات استان در بخشهای مختلف و با توجه به توافقنامه های منعقده با دستگاه هیا اداری و وزارتخانه ها در حال انجام است.

وی افزود: ستاد اقامه نماز با هدف نظارت و تصحیح وضعیت اقامه نماز دستگاه های اداری و اجرایی شکل گرفته و رسالت اصلی این مجموعه بسط و گسترش فرهنگ نماز از طریق راهبردهای نظارتی است. هیات نظارت ستاد اقامه نماز نیز با حضور نمایندگانی از دفتر نماینده ولی فقیه در استان٬ استانداری٬ سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و کارشناسان ستاد اقامه نماز تشکیل شده است.

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان خاطرنشان کرد: با بیش از ۶۰ مجموعه مرکزی و وزارتخانه در سطح کلان توافقنامه های توسعه و ترویج فرهنگ نماز را منعقد کرده ایم و ارزیتبی ها در سال ۹۶ و ۹۷ بر این اصول استوار است.

گفتنی است ارزیابی عملکرد و نمره دهی به وضعیت اقامه نماز دستگاههای اداری و اجرایی خراسان شمالی تا پایان خردادماه سال ۹۷ بر ااس مستندات ارائه شده و بازدیدهای میدانی ادامه خواهد داشت.