به گزارش روابط عمومی و امور شهرستان های ستاد اقامه نماز استان فارس به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از فارس، آیت‌الله اسدالله ایمانی، نماینده ولی فقیه در استان فارس امروز، ۴ مهرماه در مراسم افتتاح ۱۵ مدرسه برکت در این استان ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ایام هفته دفاع مقدس و یاد شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم، به ورود پیکر مطهر شهید محسن حججی به کشورمان اشاره کرد و گفت: شهید محسن حججی، حجتی برای همه جهانیان شد.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت‌های بنیاد برکت در این استان گفت: بیش از ۴۳ مدرسه به همت بنیاد برکت در فارس احداث شده و می‌شود که تاکنون ۳۱ مدرسه آن تحویل شده و دانش‌آموزان از آن برخوردارند.

آیت‌الله ایمانی با بیان اینکه امروز ۱۵ مدرسه این بنیاد افتتاح می‌شود، گفت: احداث ۱۲ مدرسه دیگر به‌همت بنیاد برکت در دست اجراست که به زودی عملیات اجرایی آن به پایان می‌رسد و عملیات اجرایی ۱۵ مدرسه هم به زودی شروع می‌شود.

امام جمعه شیراز با تصریح اینکه بنیاد برکت ۱۰ باب مسجد در مناطق محروم فارس احداث کرده است، گفت: البته طبق وعده‌هایی که داده‌اند این تعداد باید بیشتر شود چون مناطق محروم فاقد مسجد در استان فارس بیش از این‌هاست و واقعا هم نیازمند هستند.