به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز حجت الاسلام والمسلمین موسوی ، در نشستی صمیمی با مدیر کل بنیاد مسکن استان در خصوص شیوه های تشویق به نماز کارکنان دولت گفتگو کرد .
موسوی در این جلسه به وضعیت اقامه نماز جماعت در ادارات استان البرز اشاره داشت و گفت : وضعیت نماز خانه های ادارات کل استان در حد مطلوبی است وباید تلاشی مضاعف در تشویق کارکنان به نماز جماعت صورت گیرد .
وی افزود : باید زمینه های حضور ارباب رجوع ادارات در نماز جماعت ایجاد شود .گاهی افراط در مدت زمان نماز جماعت باعث نارضایتی مردم میشود و لذا زمان ۲۰ دقیقه مصوبه هیئت وزیران جهت اقامه نماز باید در ادارات و دستگاه های دولتی اجرا گردد.موسوی در خصوص عوامل اقامه نماز جماعت مطلوب در ادارات اظهار داشت : بر اساس تحقیقات صورت گرفته یکی از مهمترین عوامل جهت حضور کارکنان در نماز ادارات حضور مدیر اداره و معاونین است . زیرا کارمند از مدیر الگو پذیری دارد .
مدیر ستاد اقامه نماز استان البرز در ادامه این نشست به توافقنامه های بین ستاد اقامه نماز و دستگاه های اجرایی کشور اشاره داشت و در خصوص برنامه های عمومی و اختصاصی اقامه نماز ادارات مطالبی را بیان کرد .