قائم مقام استاندار هرمزگان در اجلاس سراسری نماز گفت: بیش از ۷۰۰ نفر از فعالان حوزه نماز کشور در اجلاس سراسری نماز با محوریت فضای مجازی به میزبانی هرمزگان در شهر بندرعباس شرکت می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی خبرگزاری تسنیم از بندرعباس عنوان نمود:علی رئوفی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برپایی نمایشگاه اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز و فضای مجازی در هرمزگان، با تسلیت ایام اسارت‌آل‌الله و اربعین سید سالار و شهیدان امام حسین(ع) اظهار داشت: نماز و امام حسین(ع) از یکدیگر جدا نیستند و مصداق آن اقامه نماز ظهر عاشورا و درخواست فرصت حضرت برای اقامه نماز و قرائت قرآن در عصر تاسوعا از محاصره کنندگان است.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان، تصریح کرد: بیش از ۷۰۰  نفر از فعالان حوزه نماز کشور در اجلاس سراسری نماز با محوریت فضای مجازی  به میزبانی هرمزگان در شهر بندرعباس شرکت می‌کنند.

رئوفی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت این اجلاس یکی از سران سه قوه کشور در اجلاس سراسری به میزبانی استان شرکت و به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

قائم مقام استاندار هرمزگان در اجلاس سراسری نماز با اشاره به برگزاری نمایشگاه آثار فضای مجازی در خصوص نماز همزمان با اجلاس سراسری نماز در هرمزگان، بیان داشت: نمایشگاه آثار نمازی  درحوزه‌های مختلف با محوریت فضای مجازی همزمان با برگزاری اجلاس سراسری نماز به مدت یک هفته در استان برپا خواهد بود.

وی گفت: در نمایشگاه آثار نمازی، آثار تولیدی و ارسالی از سراسر کشور با محوریت فضای مجازی به دبیرخانه اجلاس در تهران به نمایش عموم گذاشته خواهد شد و این نمایشگاه، نمایشگاهی کشوری از آثار فضای مجازی در ارتباط با نماز است و به عملکرد دستگاه‌های اجرایی و ستاد اقامه نمازهرمزگان مربوط نمی‌شود و فعالان هرمزگانی نیز در حوزه نمازآثار خود را به دبیرخانه اجلاس ارسال کنند.

رئوفی با تاکید بر لزوم پررنگ‌تر شدن تبلیغات و اطلاع‌رسانی اجلاس نماز در فضای عمومی استان هرمزگان، اضافه کرد: با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری اجلاس سراسری نماز، ضروری است که تبلیغات و اطلاع‌رسانی پررنگ‌تری در این خصوص در فضای عمومی استان توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران صورت گیرد.

معاون هماهنگی اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان امکانات خود را برای برگزاری هرچه بهتری اجلاس بسیج کنند و همکاری مستمر و نزدیکی با ستاد برگزاری اجلاس داشته باشند.