مسئول کانون بسیج هنرمندان نهاوند از برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع «نماز» و «حجاب و عفاف» در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی خبرگزاری رضوی عنوان نمود :  امیر بحیرایی اظهار کرد: به مناسبت هفته بسیج و در راستای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر و تبیین جایگاه این فریضه در جامعه و همچنین با توجه به اهمیت نماز، حجاب و عفاف در دین مبین اسلام و با هدف تولیدات محتوایی و هنری، کانون بسیج هنرمندان با همکاری واحد امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند مسابقه نقاشی برگزار می‌کند.
وی افزود: شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است و علاقمندان می ‌توانند آثار خود را با تکنیک‌های مداد رنگی، آبرنگ و گواش تا روز یکشنبه ۵ آذر ماه به کانون بسیج هنرمندان شهرستان، امور هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا آموزشگاه‌های آزاد هنری نگارستان راز، آفرینش، شفق و اسکیس تحویل دهند.
مسئول کانون بسیج هنرمندان نهاوند خاطر نشان کرد: مراسم اختتامیه این مسابقه با حضور مسئولان، روز دوشنبه ۶ آذر ماه در مجتمع فرهنگی و هنری امام خمینی (ره) برگزار و از برگزیدگان تجلیل خواهد شد.
بحیرایی افزود: نمایشگاه آثار برگزیده هم از ۶ آذر ماه به مدت ۱۰ روز در محل دائمی نمایشگاه هنرهای تجسمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند برپا می‌شود.