امام جمعه خرم‌دره با تاکید بر ضرورت تبیین اهمیت نماز و قرار دادن آن در اولویت‌ برنامه‌های فرهنگی، گفت: آنچه که به صورت خاص باید در مدارس انجام بگیرد، اقامه نماز اول وقت است.

 به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از زنجان عنوان نمود :  حجت‌الاسلام سیدعلی حسینی، امام جمعه خرم‌دره شامگاه دیروز شنبه ۲۰ آبان ماه در دیدار با دانش‌آموزان دبستان کوشش خرم‌دره پیرامون اهمیت نماز جماعت و نقش تربیتی نماز در زندگی انسان، اظهار کرد: تشویق حضور دانش‌آموزان در نماز جماعت یکی از بهترین شیوه‌ها برای اجتماعی شدن فرزندان است.

وی با اشاره به اهمیت والای مسجد در اسلام، تصریح کرد: حضور اقشار مختلف مردم خصوصا جوانان و نوجوانان در نماز جماعت از اهمیت فراوانی برخوردار است زیرا باعث هدایت جوانان در مسیر صحیح زندگی شده و آنان را از گزند تهاجمات فرهنگی دشمنان در امان نگه می‌دارد.

امام جمعه خرم‌دره با تاکید بر ضرورت تبیین اهمیت نماز و قراردادن آن در اولویت‌های برنامه‌های فرهنگی، یادآور شد: آنچه که به صورت خاص باید در مدارس انجام بگیرد، اقامه نماز اول وقت است زیرا انس گرفتن دانش‌آموزان با نماز و فرهنگ قرآنی آنان را افرادی مومن و متعهد بار خواهد آورد.

حجت‌الاسلام حسینی تاکید کرد: با استفاده از راهکارهای مختلف زمینه حضور دانش‌آموزان و دانشجویان به نماز جماعت و نماز جمعه فراهم شود که یکی از این راهکارها تقدیر از این افراد در مناسبت‌های مختلف است