به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی حسن کرمی نور امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به اجرای طرح مکنت در همدان، اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح آموزش نقش نماز در بهره وری و سلامت اداری و توانمندسازی مدیران در زمینه چگونگی اقامه نماز است.

وی گسترش اقامه امر نورانی نماز را از دیگر اهداف اجرای این طرح عنوان کرد و افزود: این طرح با همکاری استانداری و سازمان مدیریت برنامه ریزی استان برگزار خواهد شد.

مسئول فرهنگی ستاد اقامه نماز استان همدان تصریح کرد: این دوره از طرح مکنت با موضوع تبیین وظیفه مدیران نسبت به اقامه نماز و راه های انگیزه بخشی و نقش نماز در سلامت کار و کارکنان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری طرح مکنت ویژه مدیران دستگاه های اجرایی در همدان، خاطرنشان کرد: این طرح به صورت یک دوره آموزش حضوری چهارساعته برگزار خواهد شد.

کرمی نور با بیان اینکه پس از برگزاری مباحث آموزشی به فراگیران از شرکت کنندگان آزمون گرفته و گواهی نامه اعطا خواهد شد، اظهار کرد: اجرای این طرح یک قدم در راستای گسترش امر نورانی نماز است.

وی با بیان اینکه همه باید نسبت گسترش این امر نورانی در جامعه تلاش کنند، ادامه داد: نماز و قرآن جامعه را از انحرافات و نقشه های شوم دشمن حفظ خواهد کرد.