بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با عنوان نماز و فضای مجازی ۳۰ آذر به میزبانی بندرعباس برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی  ایرنا عنوان نمود : حجت الاسلام محمد حسن فروزان نژاد روز چهارشنبه در همایش یاوران نماز افزود: این آثار در زمینه های پویانمایی، موشن گرافیک ، رئال، گیف ، طرح های گرافیکی ، تابلو مقاله، پوستر، اینفوگرافیک، پادکست های صوتی ، استیکرهای نمازی ، بازی و سرگرمی، فرهنگی و آموزشی و چند رسانه ای می شود.
وی ادامه داد: علاقه مندان برای ارسال آثار خود به دبیرخانه اجلاس نماز و فضای مجازی می توانند تا ۱۰ آذر از طریق نشانی اینترنتی www.namazportal.ir اقدام کنند.
مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان اضافه کرد: بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در نوبت های صبح و بعد از ظهر با حضور نزدیک به ۶۰۰ نفر برگزار می شود.
روند برگزاری اجلاس های سراسری نماز از سال ۱۳۷۰ و از شهر مقدس مشهد آغاز شد و تاکنون ۲۵ دوره این اجلاس در استان های مختلف کشور برگزار شده است.
حجت الاسلام فروزان نژاد با اشاره به اینکه بوی پایان یافتن عُمر شیاطین به مشام می رسد، بیان کرد: باید در این برهه زمانی به فرهنگ نماز که همان فرهنگ قرآن است تمسک کرد.
وی ابراز داشت: فرهنگ نماز باید به اندازه ای نهادینه شود که همه کارها بر اساس آن تنظیم شود و مساجد به جایگاه مرکز فرماندهی جامعه برسند.
مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان با بیان اینکه ترویج فرهنگ نماز بهترین جهاد است، ابراز داشت: نمازگزاران زینت مساجد اند و مساجد باید از حضور آنان پُر باشد.
وی یادآور شد: یاوران نماز برای ترویج فرهنگ نماز در استان آموزش دیده اند تا افراد را برای ترویج این فرهنگ جذب کرده و همه افراد جامعه را پوشش دهند.