به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی  خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس عنوان نمود :  مهندس سرکندی در بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز عنوان کرد: امروز فضای مجازی به رقیب جدی فضای واقعی تبدیل شده است و اتمسفر زندگی ها را عوض کرده است و این شروع کار است که اگر به آن توجه نشود در بساری از حوزه ها عقب خواهیم ماند.

وی با بیان اینکه با عده ای از جوانان شرکت دانش بنیان راه اندازی کرده ایم و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی نرم افزار تولید و هم در داخل به فروش می رسانیم و هم صادر خواهیم کرد، افزود: با توجه به درخواست ستاد اقامه نماز نرم افزارهایی تولید شده که بخشی از آن امروز رونمایی شد.

مهندس سرکندی با اشاره به رغبت پایین کودکان، نوجوانان و جوانان به کتاب و جذب و گرایش آنان به تکنولوژی های روز، اضافه کرد: بیشترین اپیلیکیشن های تولید شرکت ما، مربوط به حوزه مذهبی است.

وی ادامه داد: آمریکا، تاجیکستان، افغانستان، کانادا و اروپا و عربستان بیشترین دانلود کننده های اپیلیکیشن های تولیده شرکت شرکت دانش بنیان ماست.

این نخبه حوزه سایبری کشور با تاکید بر اینکه برای فرهنگ سازی باید از تکنولوژی روز استفاده کنیم، بیان کرد: تکنولوژی دانش بنیان نیاز به تحقیق و سعی و تلاش دارد و برای آموزش و نهادینه سازی سبک زندگی می توان از فضای مجازی بهره برد.