به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز ، ویژه نامه علمی و پژوهشی آفاق ویژه بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز می باشد . مسعود دریس مدیر فضای مجازی گفت : این نشریه در ۳۲ صفحه به شکل رایگان جهت توزیع در صحن اجلاس سراسری نماز در استان هرمزگان توسط مدیریت روابط عمومی و امور استان ها با همکاری کمیته علمی و پژوهشی اجلاس سراسری نماز آماده و توزیع شد .

دریس افزود : اهمیت فضای مجازی در کلام رهبر انقلاب ، فضای مجازی از منظر موازین قرآنی در کلام استاد قرائتی ، نظرات مراجع تقلید و فرهیختگان ، احکام شرعی فضای مجازی ، یادداشت قائم مقام ستاد اقامه نماز دکتر مظفر ، یادداشت حجت الاسلام و المسلمین تقوی مسئول کمیته علمی اجلاس ، مصاحبه با جناب حجت الاسلام و المسلمین فروزان نژاد و گزارش مبسوطی از فعالیت های ستاد اقامه نماز کشور از دیگر بخش های این نشریه می باشد . اعلام نتایج فراخوان علمی اجلاس و بیانیه هیات داوران جهت بررسی وضعیت نماز در دستگاه ها از دیگر بخش های این نشریه است .

وی خاطر نشان ساخت : علاقمندان به پیگیری محتوای این نشریه می توانند با مراجعه به سایت ستاد اقامه نماز به نشانی namaz.ir  و یا کانال رسمی ستاد در تلگرام به نشانی @namaz_ir مراجعه و نسبت به دریافت نشریه الکترونیکی آفاق اقدام نمایند .

نشریه را از اینجا دریافت نمایید .