به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی افق تازه به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری عنوان نمود : عباس خلیل پور کار تربیتی و فرهنگی را تدریجی و بلند مدت اعلام کرد و با اشاره به نقش کارکنان ، بیان کرد : نشست هم اندیشی ائمه جماعات صنعت نفت مازندران با هدف بررسی، بهبود راهکارها و رفع چالش های فرهنگی، دینی و اجتماعی در این صنعت و همچنین ایجاد زمینه مناسب به منظور جذب حداکثری و مشارکت کارکنان در برنامه های دینی و مذهبی به میزبانی منطقه ساری برگزار شد .

وی ادامه داد : یکی از الویت های این نشست پیگیری وضعیت فعالیت امام جماعت شرکت های نفتی در امر توسعه و ترویج فرهنگ نورانی اقامه نماز بود .

عباس خلیل پور اظهار کرد : نشست با ارائه گزارشی از فعالیت ستاد اقامه نماز از سوی رئیس فرهنگی روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران آغاز و گزیده ای از عملکرد ائمه جماعات و ستادهای اقامه نماز ارائه شد .

خلیل پور اذعان کرد : در ادامه نشست حجت السلام سعادتی دبیر امور اجرایی و هماهنگی امور روحانیون ، بزرگترین توفیق را برگزاری نماز اول وقت دانست و به امامان جماعت توصیه کرد که در راستای خون شهدا، در اشاعه فرهنگ دینی در سطح شرکتهای نفتی انجام وظیفه کنند که به لطف الهی با حضور پررنگ و مستمر ائمه جماعات شرکتهای نفتی و کارکنان مومن در حال انجام و در معنویات کارکنان اثر گذار است .

دبیر اقامه نماز منطقه ساری افزود : تاکید به بررسی شرح وظایف روحانیون و ائمه جماعت شرکت از دیگر موضوعات این نشست بود که مورد بررسی قرار گرفت .

عباس خلیل پور تعلیم همگام و در راستای دین را برای جامعه مفید و ضروری خواند و افزود : پیوند با نماز و فرایض الهی سبب مصون ماندن افراد در جنگ نرم دشمن می گردد و امروز به برکت ولایت ، انقلاب اسلامی و خون شهدا معنویت در سطح کشور حاکم است و نماز و اهمیت به آن نقش موثری در این خصوص داشته است .

جلسه با بیان دیدگاه های روحانیون و تبادل نظرات جمعی درباره مسائل موجود ادامه یافت و امام جماعت منطقه ساری گزارشی از عملکرد ستاد اقامه نماز شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری به حاضرین ارائه کرد .

در پایان این مراسم ائمه جماعات، خادمین و فعالین اقامه نماز به بیان دیدگاهها، نظرات و پیشنهادهای خود در امر ترویج اقامه نماز و موضوعات فرهنگی پرداختند و از زحمات این عزیزان قدردانی و تقدیر شد.