به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی محمد خامه یار امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم در خصوص مشکلات نمازخانه های بین راهی استان قم گفت: مسؤولان استان در زمینه حل مشکلات این نمازخانه ها دغدغه دارند، گردشگران زیادی از محورهای استان قم عبور می کنند و باید نمازخانه های استان به گونه ای باشد که بر روی این گردشگران تاثیر مثبتی بگذارد.

رئیس ستاد اقامه نماز استان قم افزود: هر سال اجلاس نماز با موضوع متناسب با وضعیت روز برگزار می شود، سال گذشته موضوع اجلاس نماز در خصوص نقش این فریضه در کاهش آسیب های اجتماعی بود، امسال موضوع اجلاس نماز در خصوص ارتباط این فریضه با فضای مجازی است و رهبر معظم انقلاب هر سال به اجلاس نماز پیام می دهند.

خامه یار با اشاره به تولیدات مرکز تخصصی نماز اظهار کرد: این مرکز به صورت مکتوب تولیداتی را داشته است و مرکز تخصصی نماز به شبهات در خصوص این فریضه پاسخ می دهد، این مرکز در طول سال کارگاه های زیادی را در شهر قم برگزار می کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ستاد اقامه نماز حدود ۸۴ تفاهم نامه را با وزارتخانه ها و نهادهای مختلف امضا کرده، اقداماتی برای اجرایی کردن این تفاهم نامه ها صورت گرفته است، اما جای کار بسیاری در این زمینه وجود دارد.