به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین سید ابوطالب حجازی عصر امروز در دیدار با علما و روحانیون گیلان در سالن الغدیر استانداری گیلان اظهار کرد: خداوند به ما نعمت های ظاهری و معنوی فراوان داده که باید قدردان آن باشیم.

وی بابیان اینکه متولد شدن ما در ایران و محب خاندان ولایت بودن را باید شکرگذار بود افزود: نعمت های معنوی بالاتر از نعمت های ظاهری و مادی هستند و همه باید از اینکه خداوند نعمت های معنوی به ما عطا کرده سپاس گذار باشند.

رئیس ستاد اقامه نماز استان گیلان با اشاره به حضور امام به میهن و عزت آفرینی پس از انقلاب اسلامی گفت: اکنون ایران اسلامی در همه جا حضور دارد درحالی که در ۴۰ سال پیش سران این مملکت نوکری غربی ها از جمله آمریکا را می کرد.

حجازی بابیان اینکه استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ایران نعمتی ارزشمند از سوی خدا برای ما است تصریح کرد: همه مسئولان نظام باید نوکر و سرباز این مردم باشند چون در جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنند.

وی با تقدیر از فعالان تبلیغی در استان گفت: استقلالاسلامی متعلق به روحانیت هست و باید از ظرفیت روحانیت در اقامه نماز و بیان احکام الهی بیشتر استفاده شود.