به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا شمس الدین در گفت وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری فارس استان سمنان اظهار کرد: انتهای ماجرای استکباری رژیم صهیونیستی و آل سعود به آمریکا می رسد.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود لازم و ملزوم یکدیگر شده اند، تصریح کرد: استکبار جهانی و عمال آن در منطقه در بهار انقلاب اسلامی کمر همت بسته بودند تا نظام جمهوری اسلامی ایران را تخریب کنند.

رئیس ستاد اقامه نماز استان سمنان با اشاره به اینکه این گردنه و پیچ تاریخی را با عافیت و امنیت رد خواهیم کرد و قطعاً فردا بهاری دیگر است، اضافه کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری را باید نصب العین قرار دهیم؛ ایشان از ما حضور می خواهند و طلب کردند.

شمس الدین با بیان اینکه ایران اسلامی سربلند به مدد و کمک مردم و در رأس آن مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: شاید عده ای به یک سلسله از امور معترض باشند؛ اما هر کس با هر شکل و شمایل و تفکری عقیده دارد باید مقابل دشمن ایستاد؛ شعار مرگ بر آمریکا در گذشته صرفاً سیاسی بود و الآن حکم ذکر پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه مرگ بر آمریکا شعار سیاسی، اقتصادی، اعتقادی و فرهنگی است، اظهار کرد: این شعار تمام این ابعاد را شامل می شود و یک فرهنگ شده است و مرگ بر رژیم صهیونیستی و آل سعود هم در دل آن قرار دارد.