به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی خبرنگار مهر  عنوان نمود :  الله شکر عبدی صبح سه شنبه در خصوص وضعیت نمازخانه های بین راهی اردبیل تصریح کرد: بیشترین مشکلات در نمازخانه هایی که توسط بخش خصوصی مدیریت می شود، مشاهده شده است.

وی افزود: شش مجتمع خدمات رفاهی در جاده های استان فعالیت دارند که نمازخانه های مناسبی نیز در آن ها دایر شده اما به عنوان مثال در بودالالو، ورودی اردبیل مقدس اردبیلی و تونل حیران نمازخانه ها وضعیت مناسبی ندارند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان متذکر شد: علاوه بر خدمات رفاهی مادی باید زمینه ارائه خدمات رفاهی معنوی نیز مورد توجه قرار گیرد و تا رسیدن تعطیلات نوروز انتظار می رود وضعیت نمازخانه ها بهبود یابد.

عبدی با تأکید به اینکه اقامه نماز موجب می شود مسافران برای مدتی توقف و استراحت داشته باشند، ادامه داد: نباید از نقش نمازخانه های بین راهی در کاهش تصادفات جاده ای غافل شد.

وی همچنین به ضرورت رسیدگی به نمازخانه های تفرجگاه ها و مراکز گردشگری اشاره کرد و بیان داشت: انتظار می رود در ایام تعطیلات نوروز نمازخانه های مراکز گردشگری و همچنین مساجد باز بوده و به مسافران خدمات ارائه دهند.