به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سیستان و بلوچستان ، صبح امروز مورخ ۹۶/۱۱/۲۸ جلسه هم اندیشی جهت برگزاری نشست تخصصی طرح سلامت معنوی(آموزش احکام نماز بیماران در بیمارستان ها و مراکز درمانی) با ذکر تلاوتی چند از آیات کلام الله مجید آغاز شد.

بنابر این گزارش : جلسه با حضور سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان،حجت الاسلام والمسلمین زارعی رئیس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی،رابط اقامه نماز مدیریت درمان علوم پزشکی،کارشناس نظارت و ارزیابی و مسئول روابط عمومی و فرهنگی ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

در ابتدا سنجرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان ضمن عرض خیر مقدم خدمت مدعوین، هدف از برگزاری همایش طرح سلامت معنوی را آشنایی پرستاران و بهیاران با آداب و احکام نماز بیماران در شرایط مختلف جسمی بیان کرد و از همه عوامل اجرایی این برنامه خواست تا به بهترین شکل ممکن و با تمام امکانات و توان این همایش را برگزار نمایند.

در پایان این جلسه کارشناسان ستاد اقامه نماز ،علوم پزشکی و مدیریت درمان استان به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و جهت اجرای طرح سلامت معنوی در مورخ ۹۶/۱۲/۸ وظایفی را مشخص و جهت هماهنگی های بعدی تقسیم کار نمودند.