به گزارش  روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی خبرگزاری تسنیم از اردبیل ، الله شکر عبدی امروز در جلسه بررسی وضعیت نمازخانه های بین راهی اردبیل با اشاره به وضعیت نامطلوب برخی نمازخانه های بین راهی در جاده های استان اردبیل اظهار داشت: برخی از این نمازخانه ها مناسب پذیرش مسافر و گردشگران نیست و در این زمینه نیاز است تا برخی از نمازخانه های مجتمع های بین راهی اردبیل ساماندهی شوند.

وی با اشاره به اهمیت استقبال از مسافران و گردشگران در مجتمع های بین راهی اردبیل افزود: بیشترین مشکلات در نمازخانه هایی که توسط بخش خصوصی مدیریت می شود مشاهده شده که مزیت واگذاری نمازخانه های بین راهی به بخش دولتی وضعیت مطلوب این مجتمع ها می باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل از فعالیت ۶ مجتمع بین راهی خدماتی و رفاهی در استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: خوشبختانه نمازخانه های مناسبی در این مجتمع ها دایر شده اما در میان این مجتمع ها نیز برخی وضعیت خوبی ندارند و نیاز به ساماندهی و حتی تجهیز تا تعطیلات عید نوروز دارد.

عبدی ادامه داد: طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار بر این است تا هیچ کدام از این نمازخانه ها در تعطیلات عید نوروز بسته نباشند و تمامی این مجتمع ها نیز بدون استثنا به ارائه خدمات مشغول باشند.

وی گفت: نقش مجتمع ها و نمازخانه های بین راهی در کاهش تصادفات جاده ای بسیار مهم بوده که در این زمینه باید توجه داشت که مسافران به عنوان توقفگاه و استراحتگاه به این مجتمع ها نگاه دارند و باید این مجتمع ها نهایت خدمات را در حد توان ارائه دهند.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل اظهار کرد: برخی نمازخانه های بین راهی در سطح استان اردبیل و بین راهی وضعیت مناسبی ندارند و نیاز است تا زمان آغاز تعطیلات نوروزی تمامی این نمازخانه ها به شکل ویژه ساماندهی شود.