با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد از فعالان اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی ٬ حجت الاسلام رضا احمدی فرد در جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی استان٬ با تشکر از حضور امام جمعه محترم در این جلسه و با اشاره به خطبه های نماز جمعه٬ از لطف ایشان به ستاد اقامه نماز قدردانی کرد

وی افزود: انسان یک موجود دو بعدی است و سلامت معنوی انسان وابسته به نماز است. مجموعه بهداشت و درمان جسم مردم را درمان می کند اما سلامت معنوی نیز بسیار مهم است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تصریح کرد: خیلی از افراد جامعه هستند که آسیب معنوی دیده اند. خداوند متعال برای درمان بیماری های معنوی نماز را قرار داده است.

احمدی فرد با اشاره به اینکه در میان دستگاه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی٬ دانشگاه علوم پزشکی در ارزیابی ها توسعه و ترویج نماز دارای رتبه اول است، از زحمات اقای قدیمی و ابراهیم زاده و دکتر حق بین رئیس فعلی و دکتر گلمکانی رئیس قبلی دانشگاه علوم پزشکی قدر دانی کرد.

دکتر حق بین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز در این جلسه با بیان آثار و برکات نماز افزود: سعی ما و همکارانمان این است که کلیه امکانات را برای اقامه نماز اول وقت اماده کنیم. دانشگاه علوم پزشکی در میان دانشگاه های استان بیشترین بودجه فرهنگی را دارد.

وی در انتها از تمامی کسانی که دانشگاه را در این امر یاری کرده اند تشکر کردند.

گفتنی است در پایان این نشست از ائمه جماعت و فعالان اقامه نماز در دانشگاه علوم پزشکی استان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.