جشن تکلیف دانش آموزان پایه نهم مدرسه علامه حلی ۱ دوره اول با حضور و سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و مدیران آموزش پرورش ناحیه و شهرستان در روز چهارشنبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان جشن تکلیف دانش آموزان پایه نهم مدرسه علامه حلی ۱ دوره اول با حضور و سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان و مدیران آموزش پرورش ناحیه و شهرستان در روز چهارشنبه در محل سالن اجتماعات این مدرسهبرگزار شد.

در این مراسم حسنی حلم مدیر ستاد اقامه نماز با تبریک این مراسم به دانش آموزان مکلف یادآور شد : در این ایام که همزمان با ولادت دخت نبی مکرم اسلام نیز هست شما دانش آموزان عزیز وارد سن تکلیف شده اید ، سن تکلیف یعنی مقطعی که شهادت شما نزد خداوند متعال قبول واقع می گردد و شما به این امر عظیم از امروز نائل آمدید.

وی در ادامه با اشاره به فضای روحانی دانش آموزان در مراسم افزود : شما نوجوانان باید از این فرصت استفاده کنید و از همین امروز قدم در راه الهی قرار دهید ، ما نیز در ایام نوجوانی گمان می کردیم که فرصت بسیار است اما حقیقت این است که فرصتی نیست ، پس از همین امروز شروع کنید.

مدیر ستاد اقامه نماز با اشاره به حضور مسئولان آموزش پرورش و اولیا اشاره کرد : این نشان از اهمیت این مراسم و این برهه ای است که شما در آن وارد شده اید ، فلذا می بایست این اهمیت را درک کرد و در اینن مسیر قدم گذاشت.