به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، حجت الاسلام سیدقریش موسوی صبح امروز در جشن تکلیف فرزندان جانبازان بالای ۲۵ درصد و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین اظهار داشت: نماز ارتباط خلق با خالق است و هر کسی که می خواهد با پروردگار رابطه داشته باشد، با اقامه نماز می تواند چنین کاری را انجام دهد.

وی با اشاره به اینکه خداوند فرموده شما مرا با نماز یاد کنید تا من هم شما را یاد کنم، خاطرنشان کرد: یاد خداوند بودن با نماز ممکن می شود و هر فردی می تواند با اقامه این فریضه دینی با پروردگارش ارتباط برقرار کند.

رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین تصریح کرد: هیچ کس نمی تواند درک کند که خانواده های شهدا و ایثارگران چه سختی هایی را متحمل شدند فقط خداوند می داند که آن ها رنج های بسیاری را تحمل کردند.

موسوی با بیان اینکه اقامه به موقع نماز از سفارش های شهیدان است، تشریح کرد: با برپایی این فریضه دینی سلامت اخلاقی در جامعه افزایش و بسیاری از معضلات اجتماعی کاهش می یابد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: باید اقامه به موقع نماز در جامعه احیا شود تا همه مردم این فریضه دینی را در اول وقت به جا آورند.

رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین با بیان اینکه مسلمانان همواره باید به یاد خداوند باشند، مطرح کرد: هر فردی با برپایی نماز می تواند ارتباط با پروردگار داشته و او را بسیار یاد کند.

موسوی با بیان اینکه شهدا و جانبازان اسوه صبر و استقامت هستند، ادامه داد: آن ها در انجام عبادات و بندگی نسبت به دیگران پیشتاز بوده و برای دیگران الگو هستند.

وی بابیان اینکه از اقامه به موقع نماز شهدا و جانبازان برای رسیدن به کمال الهی درس بگیریم، اضافه کرد: اگر امروز قشرهای مختلف مردم به ویژه نسل امروز از سیره و منش این قشر معظم جامعه درس بگیرند، می توانند در انجام اعمال عبادی خود موفق تر باشند.

رئیس ستاد اقامه نماز استان قزوین با بیان اینکه شهدا و جانبازان در اقامه به موقع نماز مصمم بودند، گفت: آن ها با برپایی این فریضه دینی توانستند ارتباط خود را با پروردگار محکم تر کرده و به کمال الهی دست یابند.

موسوی توضیح داد: آحاد جامعه هم با توجه ویژه به نماز می توانند رابطه خود را با پروردگار محکم تر کرده و در دنیا و آخرت سعادتمند شوند.

گفتنی است، این مراسم که در حسینیه امامزاده حسین (ع) برگزار شد، مسؤولان بنیاد شهید و امور ایثارگران با اهدای هدایایی از ۹۰ فرزندان جانبازان بالای ۲۵ درصد و کارکنان بنیاد استان قزوین تجلیل کردند.