مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد در مراسم معارفه ائمه جماعت ترمینال های دو و چهار این فرودگاه تاکید کرد که روحانیان آیینه تمام نمای اسلام و مسئول معرفی زیبایی ها واخلاق حسنه هستند و ائمه جماعت، بازوی مدیریتی فرودگاه ها هستند.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد، در این مراسم میرسعید صفی نیا، مدیرکل فرودگاه ضمن تشکر از زحمات ائمه جماعت در طول سال گذشته گفت: روحانیون آیینه تمام نمای اسلام هستند و کار شان علاوه بر ترویج دین، معرفی زیبایی ها واخلاق حسنه است.

صفی نیا تاکید کرد: یکی از اولویت های مدیریت فرودگاه مهرآباد در سال ۹۷، ارتقای امور فرهنگی است و ائمه جماعت در این خصوص رسالت بزرگی بر دوش دارند و می توانند یکی از بازو های مدیریتی فرودگاه باشند.

ضرورت آشنایی هرچه بیشتر ائمه جماعت به مسائل روز

همچنین در این مراسم، محمد عباسی، مشاور مدیرعامل و رئیس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها وناوبری هوایی ایران در سخنانی عنوان کرد: اقدامات خوبی برای بهسازی و نوسازی و همچنین تجهیز نمازخانه ها انجام شده است و اکنون باید به کیفیت وانتخاب گزینه های اصلح وهمچنین آگاه به مسائل روز در بین ائمه جماعت توجه خاص شود.

عباسی افزود: با توجه به جایگاه خاص و ویژه فرودگاه مهرآباد در بین فرودگاه های کشور، تجدید نظر درباره اقامه نماز و مسائل فرهنگی را از این فرودگاه آغاز کردیم.

در پایان این مراسم از حجج الاسلام حق شناس و درویش زاده به دلیل خدماتشان در طول مدت برگزاری نماز جماعت در فرودگاه مهرآباد تشکر و قدردانی شد و حجج الاسلام صمدی و رضاوند به عنوان ائمه جماعت جدید معرفی شدند.