حجت الاسلام والمسلمین رحمانی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان گناباد: ایمان به خدای تعالی همچنان که مومنین را به خضوع در برابر پروردگار جهانیان با رکوع و سجود و تضرع فرا می خواند، به همان گونه آنان را به مبارزه با فقر و رسیدگی به محرومین دعوت می کند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان گناباد از چگونگی اقامه نماز جماعت ظهر و عصر در اداره آب شهری این شهرستان خبر داد. حجت الاسلام محمدرضا رحمانی با اعلام این خبر، گفت: در راستای بازدید و ارزیابی چگونگی اقامه نماز جماعت ادارات و دانشگاه ها، به همراه مسئول امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی گناباد از چگونگی اقامه نماز در اداره آب و فاضلاب شهری این شهرستان بازدید شد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان گناباد در این بازدید طی سخنانی به پیوند زکات و نماز اشاره کرد و گفت: ارتباطی قوی و مستحکم بین تقرب الی الله و عبادت خدا و بذل مال به منظور نابودی فقر از جامعه وجود دارد.

حجت الاسلام محمدرضا رحمانی افزود: زندگی اسلامی، زندگی یکپارچه ای است که اجزای آن از همدیگر جدا نیستند؛ از این رو است که زکات با نماز قبول می شود و ایمان و یقین با ادا کردن زکات، شناخته می شود.

وی ادامه داد: پس ایمان به خدای تعالی همچنان که مومنین را به خضوع در برابر پروردگار جهانیان با رکوع و سجود و تضرع فرا می خواند، به همان گونه آنان را به مبارزه با فقر و رسیدگی به محرومین دعوت می کند.

گفتنی است، نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام سلطانی در محل اداره آب برگزار شد.