محمود مظفر از اهتمام خیرین مسجدساز کشور برای احداث چهار مسجد بین راهی به همراه امکانات رفاهی در استان سمنان خبر داد و گفت: در سفر اخیر به این استان درباره میزبانی احتمالی اجلاس سراسری نماز گفت‌وگوهایی صورت گرفته است.

محمود مظفر، قائم مقام ستاد اقامه نماز در گفت‌وگو با خبرنگار ایکنا درباره سفر اخیر خود به سمنان و دیدار با استاندار این استان گفت: برنامه داریم تا نهضت مسجدسازی را در استان‌های مختلف پیگیری کنیم، در استان سمنان یکی از خیرین محترم اعلام آمادگی کرده است و با اعتبار ۴۰۰ میلیون تومان یک مسجد و امکانات رفاهی برای استراحت در مسیر دامغان به سمنان احداث می‌کند، منابع طبیعی هزار متر مربع برای احداث این مسجد، زمین در اختیار گذاشته و راه و ترابری نیز امکانات خوبی را فراهم آورده است؛ ساخت این مسجد که در مسیر زوار مشهد مقدس قرار دارد دو ماهه به اتمام می‌رسد.

مدیرعامل مجمع خیرین مسجدساز کشور افزود: یک مسجد دیگر نیز در مسیر سمنان به گرمسار که هیچ نمازخانه و مسجدی در آن وجود ندارد و یک مسجد هم در مسیر سمنان به فیروزکوه که هیچ مسجدی در آن وجود ندارد به همت مردم و دهیار توسط خیرین مسجدساز احداث می‌شود، یک مسجد نیز در حال بازسازی و تکمیل است که ادامه کار آن را با کمک ۱۰ میلیون تومانی یکی از خیرین میسر کردیم، همچنین برنامه داریم تا در اتوبان گرمسار-قم نیز به کمک خیرین و وزارت راه و ترابری یک مسجد تاسیس کنیم.

قائم مقام ستاد اقامه نماز کشور در پاسخ به این سوال که آیا میزبانی سمنان برای اجلاس سراسری نماز سال ۹۷ قطعی شد؟ اظهار کرد: در دیدار با استاندار محترم سمنان درخواست کردیم تا ظرفیت‌های خود و امکانات لازم برای برگزاری اجلاس سراسری نماز را برآورد و اعلام کنند تا تصمیم‌گیری نهایی در مورد میزبان را اتخاذ کنیم، در حال حاضر گزینه‌های دیگری نیز مطرح هستند.