به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی ، مجید پورعیسی در شورای اقامه نماز استان با تاکید بر احصای آسیب های حوزه اقامه نماز در مراکز بین راهی اظهار داشت:باید تا قبل از آغاز فصل تابستان آسیب شناسی لازم در حوزه چگونگی ارائه خدمات برای مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی انجام شود تا بتوانیم خدمات بهتری را ارائه دهیم.

وی افزود:شهرداری ها، میراث فرهنگی و راهداری موظف شدند تا تمام مجتمع های خدمات رفاهی وپارک ها را برای اقامت مسافران و اقامه نماز تببین مقدمات کنند تا با بازدید های انجام شده در صورت تذکر به بخش خصوصی، تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

پورعیسی تصریح کرد:هدف اصلی شورای اقامه نماز، سیاستگذاری و اجرای مصوبات است و برای پیشبرد سریع تر امور باید مشکلات احصاء شده در حوزه اقامه نماز به کمیته های ذیل این شورا ارجاع داده شود و گزارش ارائه عملکرد نیز در دستور کار و اولویت ها قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: برای سالجاری مشکلات نمازخانه یا ساخت مسجد در دو پارک بش قارداش و شهربازی بجنورد به دلیل ازدیاد مسافران و زائران باید حل شود و تمامی هزینه های لازم نیز برآورد شود اما نباید از حضور بخش خصوصی غفلت کرد.