به گزارش روبط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان ، جلسه ای به منظور تبیین اهمیت نماز و نقش آن در روز یکشنبه ششم خرداد ماه در سالن جلسات شورای شهر برگزار گردید.

در آغاز جلسه رییس شورای اسلامی شهر همدان ، ابراهیم مولوی ضمن خوش آمد گویی به مدیر ستاد اقامه نماز جهت حضور در جلسه ی رسمی این شورا به نقش نماز و جایگاه آن تاکید نمودند.

در این جلسه که نمایندگان شورای شهر اسلامی همدان حضور داشتند، مدیرستاد اقامه نماز استان سید مرتضی حسنی حلم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تسلیت ایام وفات حضرت خدیجه (س) ، به اهمیت و فضیلت های ماه مبارک رمضان پرداخته و به استفاده از فرصت های این ماه جهت بهره برداری و خودسازی تاکید کردند.

حسنی حلم ماه مبارک رمضان را ماه نزول قرآن دانسته و توجه به قرآن را در این ماه ضروری دانستند.مدیر ستاد اقامه نمازاستان ، قرائت قرآن ، تدبر و تفکر در آن و عمل به این کتاب آسمانی را از جمله وظایف مهم نسبت به قرآن کریم بیان نمودند. که این وظایف باعث جلوگیری از بسیاری از مشکلات و ناهنجاری ها می شود.

ایشان در بحث نماز به نقش مولفه های اسلامی مخصوصا نماز تاکید و مهم ترین هدف ستاد اقامه نماز را در نگاه کلی تربیت انسانی دانست که در جامعه اسلامی زندگی می کنند.

حسنی حلم ، همچنین به برقراری ارتباط بین دستگاه ها و ادارات و بهره گیری از ظرفیت های فرهنگی دستگاه ها جهت اهداف کلان جامعه نیز تاکید کردند.