رئیس ستاد اقامه نماز مازندران نیز در ساری با اشاره به این که راه قدس از بستر کربلا می گذرد گفت: استکبار جهانی و وهابیت در تلاش هستند تا مقاومت اسلامی را تضعیف کنند و وظیفه این است با هماهنگی و همدلی برای صیانت از ارزش ها تلاش کنیم.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی در جمع راهپیمایان روز قدس در ساری اظهار کرد: همه سیاست ها طی دوران تاریخی یک مسیر و نقشه راهبردی دارد تا از اسرائیل حمایت کند.

وی با اشاره به این که اسرائیل در همه ادوار شعارهای مختلفی ازجمله خاورمیانه بزرگ سر داده است تصریح کرد: خوشبختانه حرکت انقلابی همه مردم و ماجرای سوریه و عراق سبب شده تا این طرح به شکست انجامد.

ابراهیمی با بیان این که بیت المقدس و قدس اولین قبله مسلمین است و نمی توانیم از آن دست بکشیم خاطرنشان کرد: نهادینه سازی و دکترین مبارزه با اسرائیل به عنوان یک برنامه راهبردی از سوی حضرت امام راحل مدنظر قرارگرفته است.

رئیس ستاد اقامه نماز مازندران در ساری با اشاره به این امر که دشمنان در تلاش بوده اند تا تفکر سکولار را در جامعه رواج دهد اما حضرت امام راحل این تفکر را از بین برد یادآور شد: به فرمایش امام راحل، اصل قدرت متعلق به مردم است و نقشه راهبردی برای مبارزه با ظلم ترسیم کرده است.

وی افزود: امام راحل در برابر همه کسانی که مقابل دین قرارگرفته بودند، ایستاد و روز قدس، مرهون دوراندیشی و درایت امام راحل است.

ابراهیمی راه قدس را از بستر کربلا دانست گفت: استکبار جهانی و وهابیت در تلاش هستند تا مقاومت اسلامی را تضعیف کنند و وظیفه این است با هماهنگی و همدلی برای صیانت از ارزش ها تلاش کنیم.

وی خواستار حفظ وحدت، همدلی و خودباوری در جامعه شد و تصریح کرد: مردم ایران اسلامی همچنان درصحنه صیانت از انقلاب اسلامی حضور دارند و تا پای جان ایستاده اند.

رئیس ستاد اقامه نماز مازندران در ساری در ادامه سخنان خود خاطرنشان کرد:ما باید برای اقتصاد مرزی و اتحاد بین کشورهای همسایه منطقه تلاش کنیم، زیرا آنهایی که دنبال براندازی نظام هستند افراط گرایی، حمایت از تروریسم، ساخت سلاح های کشتار جمعی و نقض حقوق بشر را به ایران نسبت می دهند.

وی یادآور شد: برخی تلاش دارند که قبح ارتباط با اسرائیل را بشکنند به طوری که می بینیم عربستان و برخی کشورهای منطقه بارها با استکبار جهانی هم پیمان شدند.

ابراهیمی با اشاره به این که ما با هماهنگی، همدلی و روحیه انقلابی همانطور که انقلاب را به پیروزی رساندیم باید خودباوری و همدلی خود را حفظ و در جامعه بین المللی دست زیاده خواهان کوتاه کنیم خاطرنشان کرد: با مدیریت صحیح، محرومیت زدایی و مهارت آموزی و انجام خدمات صادقانه بر پایه شایسته سالاری می توان وحدت و همدلی را در جامعه بیش از پیش رونق داد.

رئیس ستاد اقامه نماز مازندران در ساری در مورد حمایت از کالای ایرانی نیز گفت: ما با خودباوری می توانیم جلوی واردات را بگیریم، با تولید داخلی و استفاده از آرای نخبگان و صاحب نظران می توان در عرصه های بین المللی حرفی برای گفتن داشت. باید جلوی تبعیض و فاصله طبقاتی را گرفت و از فرار مغزها با نخبه پروری و حمایت از نخبگان جلوگیری کرد.
انتهای پیام