کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی گفت: جلسات هیئت نظارت بر عملکرد نمازی دستگاه های اداری خراسان شمالی در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی ٬ جهانبخش ریحانی اظهار داشت: نشست های هیات مرکزی نظارت بر عملکرد اقامه نماز دستگاههای اداری استان خراسان شمالی از ابتدای خرداد ماه آغاز شده و عملکرد ادارات استان در بخشهای مختلف و با توجه به توافقنامه های منعقده با دستگاه هیا اداری و وزارتخانه ها در حال انجام است.

وی افزود: ستاد اقامه نماز با هدف نظارت و تصحیح وضعیت اقامه نماز دستگاه های اداری و اجرایی شکل گرفته و رسالت اصلی این مجموعه بسط و گسترش فرهنگ نماز از طریق راهبردهای نظارتی است. هیات نظارت ستاد اقامه نماز نیز با حضور نمایندگانی از دفتر نماینده ولی فقیه در استان٬ استانداری٬ سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و کارشناسان ستاد اقامه نماز تشکیل شده است.

کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان خاطرنشان کرد: با بیش از ۶۰ مجموعه مرکزی و وزارتخانه در سطح کلان توافقنامه های توسعه و ترویج فرهنگ نماز را منعقد کرده ایم و ارزیتبی ها در سال ۹۶ و ۹۷ بر این اصول استوار است.

گفتنی است ارزیابی عملکرد و نمره دهی به وضعیت اقامه نماز دستگاههای اداری و اجرایی خراسان شمالی تا پایان خردادماه سال ۹۷ بر ااس مستندات ارائه شده و بازدیدهای میدانی ادامه خواهد داشت.