به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، نشست مدیران و کارشناسان فرهنگی آموزشی ستادهای اقامه نماز منطقه سه کشور با هدف تکمیل سند راهبردی ستاد اقامه نماز کشوردر یاسوج برگزار شد.
معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور در این جلسه از تدوین و تنظیم نهایی سند راهبردی این ستاد در آینده نزدیک خبر داد و گفت:شناسایی،آموزش و فعال سازی ظرفیت های مردمی و نخبگان، تهیه و مشارکت در برنامه های موثر فرهنگی در قالب جشنواره ها و مسابقات مختلف، آموزش همگانی در بین اقشار مختلف جامعه، آموزش و توانمندسازی کارکنان این ستاد به همراه خانواده های آنان و مربی و مدرس تخصصی نماز در استانهاو تربیت نیروی انسانی متخصص در امر آموزش و تبلیغ نماز از جمله اهداف و رویکردهای این سند است.
آقای سرگزی از برگزاری بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز با عنوان (روشهای صحیح دعوت به نماز ) در سه ماهه سوم امسال در سمنان خبر داد و گفت:به منظور دعوت و استفاده از نقطه نظرات نخبگان، کارشناسان و افراد برتر برگزاری هرچه بهتر این اجلاسیه فراخوان ملی از ۲۰ تیرماه شروع و تا ۳۰ مهرماه برگزار می شود.
وی افزود:افراد علاقمند برای شرکت در این فراخوان می توانند به سایت اینترنتی www.namaz.ir مراجعه کنند.
چراغزاده رئیس ستاد اقامه نماز استان هم گفت: این نشست با حضور مدیران و کارشناسانی از استانهای بوشهر، فارس، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، یزد و کهگیلویه وبویراحمد به مدت یک روز در یاسوج برگزار شد.