نشست سالانه ائمه جماعات دانشگاه های پیام نور استان اصفهان ۱۶ تیرماه سال جاری با حضور ائمه جماعات دانشگاههای پیام نور و به میزبانی دانشگاه پیام نور شهرستان نطنز برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان مراسم با خیرمقدم گویی توسط دکتر حمیدی ریاست دانشگاه پیام نور نطنز در محل این دانشگاه آغاز شد و در ادامه حجه الاسلام والمسلمین روحانی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری«مدظله العالی» در دانشگاه کاشان پیرامون نماز و اهمیت نماز در دانشگاهها به ایراد سخن پرداخت و از حاضرین در جلسه خواست تا نسبت به اقامه این فریضه مقدس و الهی اهتمام ویژه ای داشته باشند.

در ادامه حجه الاسلام والمسلمین خوشنویس زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان به ایراد سخن پرداخت و مطالب ارزشمندی را در خصوص نقش مهم روحانیت بابصیرت و آگاه در دانشگاه ها و وظایفی که بر عهده ائمه جماعات گذاشته شده مطرح نمود.

وی نقش ائمه جماعات را در نمازی کردن قشر دانشجو بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار داشت ائمه جماعات می توانند با بهره گیری از برنامه ها و روشهای صحیح جذب، دانشجویان را به سمت و سوی اقامه نماز سوق دهند و از بروز ناهنجاریها و مفاسد اجتماعی جلوگیری نمایند.

در خاتمه، جلسه به صورت پرسش و پاسخ ادامه یافت و روحانیون حاضر در جلسه ضمن طرح سئوالات خود به بیان مشکلات موجود در دانشگاه ها پرداختند.