جلسه شورای اقامه نماز شهرستان فریدونشهر روز یکشنبه ۳۱ تیرماه سال جاری با حضور حجه الاسلام و المسلمین رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین در محل اداره امور عشایر شهرستان فریدونشهر برگزار شد. جلسه شورای اقامه نماز شهرستان فریدونشهر روز یکشنبه ۳۱ تیرماه سال جاری با حضور حجه الاسلام و المسلمین رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، فرماندار و جمعی دیگر از مسئولین در محل اداره امور عشایر شهرستان فریدونشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان در این جلسه حجه الاسلام باتوانی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان فریدونشهر گزارشی از برنامه ها و فعالیتهای انجام شده در زمینه نماز در سال جاری ارائه داد و ابراز امیدواری نمود تا با حمایت و همفکری سایر مسئولین شاهد پیشبرد اهداف ستاد اقامه نماز در سطح جامعه باشیم.   حجه الاسلام والمسلمین رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان در خصوص اهمیت جایگاه نماز در حکومت اسلامی و اقامه نماز اول وقت توسط مسئولین نکاتی را یادآور گردید و اظهار داشت اولین و مهترین وظیفه مسئولین، اقامه نماز اول وقت است که باید نسبت به اقامه این فریضه واجب و الهی اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی ضمن استناد به آیات و روایات متعدد پیرامون اهمیت و جایگاه اقامه نماز افزود تنها عمل ماندگار در دنیا که می تواند آثار مطلوب داشته باشد و انسان را از فحشاء، منکرات و مفاسد اجتماعی در امان نگهدارد نماز است.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در خاتمه مطالب خود ضمن با اهمیت خواندن برگزاری اجلاسهای نماز، از مسئولین شهرستان خواست تا با همکاری دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان نسبت به برگزاری اجلاس نماز در شهرستان فریدونشهر اقدام نمایند.