به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز ، حجت الاسلام والمسلمین موسوی در نشستی با دبیران ستاد اقامه نماز شهرستان های استان که در هشتگرد برگزار شد ، در خصوص اجرای طرح های آموزشی و فرهنگی  شهرستان ها  در سال جاری نکاتی را بیان داشت.

وی با اشاره به ظرفیت های خاص شهرستان های استان البرز اظهار داشت : با توجه به شرایط بومی و همچنین ظرفیت های خاص هر شهرستان ، باید نسبت به اجرای طرح های فرهنگی و آموزشی نماز تصمیماتی را اتخاذ نمود زیرا برخی از برنامه ها در بعضی از شهرستان ها جوابگو نیست و باید طرح هایی اجرا شود که ظرفیت اجرای آن وجود داشته باشد .

وی افزود : در تابستان برخی از دستگاه های اجرایی و ادارات اردو های تابستانی برگزار می کنند که ظرفیت بسیار خوبی برای نشست های تخصصی نماز و توسعه اقامه نماز است .

موسوی در خصوص  برگزاری اجلاس استانی نماز گفت : اجلاس استانی نماز در آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد و در شهرستان های استان نیز یک اجلاس نماز برگزار می گردد .

در ادامه این نشست نظرات و و پیشنهادات دبیران اقامه نماز شهرستان های استان البرز در خصوص چگونگی ترویج اقامه نماز در شهرستان ها مورد بررسی قرار گرفت .