به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز ، استاندار سمنان در دیدار با رئیس ستاد اقامه نماز ، از آمادگی کامل استان دارالمرحمه سمنان در برگزاری بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز خبر داد وگفت : ویژگی های ممتاز و خاصی در استان وجود دارد که تلاش می کنیم از تمام آن ظرفیت ها برای برگزاری شایسته اجلاس ، استفاده نماییم .

حجت الإسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز نیزضمن تشکر از قبول میزبانی استاندار ، امام جمعه و مردم استان سمنان ، به اهمیت اجلاس و ضرورت برنامه ریزی دقیق بر بهره مندی تمامی اقشار استان از برنامه ها و خدمات نماز و اجلاس تأکید کرد . ایشان به رعایت نکاتی مهم در برگزاری اجلاس تأکید نمود . اینکه از تشریفات و تجملات اکیداً خود داری گردد . راهکارهای حضور جدی و حداکثری مردم بویژه نوجوانان و جوانان در برنامه های نماز بررسی شود . در مناطق حاشیه شهرها و روستاها ، کارهای ویژه تری از نماز دیده شود. احداث و تجهیز نمازخانه ها و مساجد ، تجلیل از خادمان نماز مساجد ، مؤذنین و مکبرین و برگزاری مسابقات برنامه ریزی شود .

گفتنی است این اجلاس با موضوع شیوه های دعوت به نماز در پاییز سال جاری با حضور مسؤلین و متولیان فرهنگی کشور در سمنان برگزار گردد. فراخوان علمی و محتوایی اجلاس چندی است از طریق دبیرخانه اجلاس منتشر گردیده است . علاقمندان می توانند با مراجعه به تارنمای  بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز به نشانی  www.ejlas27.namaz.ir  نسبت به ارائه آثار اقدام نمایند. از برگزیدگان فراخوان در اجلاس سراسری و اجلاس های استانی نماز تقدیر خواهد شد .