به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، جلسه با برخی دستگاه های اجرایی به منظور برگزاری مسابقه کتاب خانه بهشتی، به ریاست حجه الاسلام والمسلمین فروزان نژاد مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان در سالن اجنتماعات ستاد برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز هرمزگان، در ابتدا میلاد حضرت معصومه و حضرت امام علی بن موسی الرضا (ع) و دهه کرامت را به حاضران در جلسه تبریک گفتند. در ادامه با بیان فعالیت های سال ۹۷ در حوزه توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز با توجه به شعار اجلاسیه نماز که امسال در استان سمنان برگزار می گردد(شیوه های دعوت به نماز ) که در قالب مسابقه دعوت فرزندان به نماز می باشد .

در همین راستا جشنواره سرود ترنم الهی در استان سمنان برگزار شد که دو گروه از استان هرمزگان به این جشنواره اعزام شدند و جا دارد  تشکر صمیمانه ای داشته باشیم از  از مدیر کل محترم  حمل و نقل و راهداری  استان که در جهت اعزام گروه ها در تأمین هزینه ها با ما همکاری داشتند.

وی  گفت :این  مسابقه به صورت  سراسری که از گروه سنی ۱۸ سال به بالا برگزار می شود و هم چنین مسابقه دیگری از همین کتاب برای نیروهای ستاد استان برگزار خواهد شد.هدف شرکت شما عزیزان در این جلسه به جهت مشارکت شما در این امر مهم می باشد.

فروزان نژاد گفت: با توجه به اهمیت این مسابقه انتظار می رود که دوستان همکاری تنگاتنگی با این ستاد داشته باشند. مشارکت شما در خصوص تأمین هزینه های چاپ پوستر ، تهیه کتاب و هزینه های برگزاری مسابقه خواهد بود.

در پایان مدیر ستاد بیان داشتند: از همه چیز مهم تر نهادینه کردن فرهنگ نماز در جامعه  و خانواده است. همانگونه که مسجد سنگر است و همانگونه که انقلاب از مسجد شروع شد و باید با حضور مردم در مساجد باعث تداوم و تثبیت انقلاب و نظام باشیم.