به منظور توسعه همکاری های ستاد اقامه نماز و اداره کل کتابخانه ها، جلسه ای با حضور سرپرست ستاد اقامه نماز استان کردستان و مدیر کل کتابخانه های استان کردستان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه آقای عظیمی سرپرست ستاد اقامه نماز استان کردستان، با اشاره به آیه ۴۱سوره حج و فرمایشات مقام معظم رهبری (مسئولان مومن در نظام اسلامی باید امکانات گسترده خود را در خدمت دعوت به نماز بگذارند) گفت: مسئولان در نظام جمهوری اسلامی باید از همه توان و امکانات در اختیار برای اقامه نماز استفاده کنند.

سرپرست ستاد اقامه نماز استان در خصوص برگزاری مسابقه کتابخوانی با عنوان خانه بهشتی توضیحاتی ارائه نمود و گفت: اداره کل کتابخانه ها از ظرفیت های خوبی برای مشارکت در برگزاری این مسابقه برخوردار است. لذا انتظار می رود هم در بحث تبلیغات و اطلاع رسانی به عموم مردم و هم در جهت شرکت کارکنان و خانواده هایشان در مسابقه کتابخوانی اقدامات اساسی انجام دهد.

ایشان همچنین در خصوص همکاری اداره کل کتابخانه ها با ستاد اقامه نماز پیشنهاداتی ارائه نمودند که مورد موافقت مدیر کل کتابخانه ها قرار گرفت.

در ادامه جلسه آقای عبدالملکی مدیر کل کتابخانه های استان کردستان با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در جهت توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز گفت: باری هرگونه همکاری و مشارکت در برنامه های ستاد اقامه نماز اعلام آمادگی می نماییم.

در پایان جلسه سرپرست ستاد اقامه نماز استان از کتابخانه مرکزی شهر سنندج بازدید نمودند و در این بازدید مقرر گردید در کتابخانه ها قفسه هایی به کتاب با موضوع نماز اختصاص داده شود.