مرند – مسئول ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی از برگزاری اجلاس استانی نماز با موضوع شیوه های دعوت مردم به نماز در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله ضیایی ظهر چهارشنبه، در جلسه شورای اداری شهرستان مرند که با حضور امام جمعه مرند و امام جمعه شهر یامچی و معاون استاندار آذربایجان شرقی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، ابراز داشت: اگر کسی دین اسلام را یاری کند خداوند نیز او را نصرت می دهد.

وی افزود: لازمه ارتباط خوب با مردم، تقویت ارتباط خود با خداوند است، اگر اینگونه شد فرد در مقابل دشمنان سر فرود نمی آورد، امروز ما نیاز بیشتری داریم تا با خدا پیوند دوستی داشته باشیم و به ولایت خدا متصل شویم.

ضیایی تاکید کرد: برای اصلاح مملکت باید رابطه خودمان را با خداوند اصلاح کنیم، مشکلات موجود به دلیل عدم ارتباط قوی با خداست.

وی بر گسترش فرهنگ نماز در جامعه وادارات تاکید کرد و افزود: اقامه نماز می ‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات کشور باشد چرا که هیچ عبادتی به اندازه نماز انسان را از سختی ها و گرفتاری ها حفظ نمی کند.

مسئول ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی در بخش دیگری ابراز داشت: اجلاس کشوری نماز و پیش از آن نیز اجلاس استانی نماز با موضوع شیوه های دعوت مردم به نماز برگزار می شود.

وی افزود: باید با شیوه های متنوع و به ویژه با همکاری آموزش و پرورش، نسل جوان را به سمت اقامه نماز جذب کنیم.