حجت‌الاسلام سید مرتضی حسنی‌حلم مدیر در شورای اقامه نماز اسدآباد، اظهار کرد: افرادی که دارای تمکن مالی و جاه و مقام هستند، نیاز بر این است که برای نماز با صرف هزینه، ترغیب و تشویق و بسترسازی، علمدار نماز باشند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان همدان: جلسه ی شورای اقامه نماز شهرستان اسدآباد در روز یکشنبه مورخ چهاردهم مرداد ماه با حضور مدیر  ستاد اقامه نماز استان در فرمانداری شهر اسدآباد برگزار گردید.

حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسنی‌حلم مدیردرشورای اقامه نماز اسدآباد، اظهار کرد: افرادی که دارای تمکن مالی و جاه و مقام هستند، نیاز بر این است که برای نماز با صرف هزینه، ترغیب و تشویق و بسترسازی، علمدار نماز باشند چرا که با این اقدام نماز در تمام شئون زندگی مردم ورود پیدا کرده و جامعه ما یک جامعه مطلوب و نماز ما یک نماز بازدارنده از زشتی و بدی‌ها خواهد بود.

وی با اشاره به آموزش خانواده‌ها در سطح مدارس در رابطه با کارکرد و تأثیر نماز خاطرنشان کرد: یکی از راه‌ها که در بحث نماز می‌تواند موثر باشد آموزش خانواده‌ها در سطح مدارس بوده که این امر به توجه ویژه‌ای نیاز دارد.

حسنی‌حلم همچنین با اشاره به تشکیل نشست‌های کارشناسی مرتبط با نماز تصریح کرد: برگزاری جلسات مختلف با دهیاران، شوراها، مداحان و هیئات مذهبی می‌تواند اهمیت نماز، ورود نماز در تمام شئونات شخصی واجتماعی و فرهنگ و اهمیت نماز و تعمیق دین را در جامعه نهادینه کند که سمن‌ها در این راستا یکی از بزرگترین ظرفیت‌ها به شمار خواهد آمد.