مدیر اجرایی جشنواره نماز شمال و شمالغرب کشور از برگزاری جشنواره نماز شمال و شمالغرب کشور در سه بخش عکس، پوستر و دلنوشته توسط این انجمن در اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، توحید مهدوی پیش از ظهر امروز در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره نماز در اردبیل اظهار داشت: این جشنواره در سطح شمال و شمالغرب کشور برگزار می‌شود و هنرمندان ۷ استان اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، گیلان، مازندران و گلستان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی با اشاره به اینکه علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق ایمیل به جشنواره ارسال کنند، تصریح کرد: هنرمندان باید آثار خود را همراه با فرم شرکت در جشنواره به آدرس ایمیل NgoMehreOmid@Gmail.Com  ارسال کنند و نیز می‌توانند اطلاعات تکمیلی و فرم شرکت در جشنواره را از طریق کانال مربوطه به دست آورند.

مدیر اجرایی جشنواره نماز شمال و شمالغرب کشور با بیان اینکه در هر بخش از ۳ نفر برتر با اهدای لوح و جوایزی تقدیر می‌شود، گفت: به نفرات اول هر بخش ۴۰۰ هزار تومان، به نفرات دوم ۳۵۰ هزار تومان و به نفرات سوم ۳۰۰ هزار تومان جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

مهدوی بیان کرد: هر هنرمند در هر بخش حداکثر می‌تواند سه اثر ارسال کند که این آثار نباید قبلا در جشنواره و نمایشگاه شرکت یا در مجموعه آثار چاپ شده بوده و نباید کپی باشد چرا که مسئولیت آن بر عهده فرد ارسال کننده است و دبیرخانه جشنواره در استفاده از آثار در نمایشگاه یا چاپ در مجموعه آثار مختار است.

دبیر سازمان مردم نهاد انجمن مهر امید با اشاره به اینکه دلنوشته‌ها حداکثر می‌توانند ۲۰۰ کلمه باشند، افزود: دلنوشته‌ها باید در قالب فایل ورد و پوستر و عکس در اندازه ۲۰*۳۰ سانتی متر همراه با فرم شرکت در جشنواره به دبیرخانه ارسال شوند.

وی با بیان اینکه جشنواره با مشارکت ادارات و نهادهای استان اردبیل برگزار می‌شود، گفت: در این جشنواره اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، سازمان تبلیغات اسلامی استان، دفتر امور فرهنگی و اجتماعی استانداری، اداره کل دامپزشکی استان، شهرداری اردبیل، جمعیت هلال احمر استان، ستاد اقامه نماز استان، حوزه هنری اردبیل و هیئت پزشکی ورزشی استان مشارکت دارند.

مدیر اجرایی جشنواره نماز شمال و شمالغرب کشور افزود: آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۱۰ مهر ماه امسال بوده و ۱۹ مهر ماه مراسم تجلیل از نفرات برتر برگزار خواهد شد.