به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز حجت الاسلام والمسلمین موسوی صبح امروز در نشستی با معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی نماز در سال جاری گفتگو کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز البرز ضمن اشاره به اجرای مطلوب برنامه های آموزشی نماز در سال گذشته اظهار داشت : در سال گذشته تعداد ۴۲۱ نفر از مدیران مدارس استان در طرح مبین و همچنین ۱۱۰۰ نفر از معلمین در طرح پرورش حس مذهبی در کودکان و نوجوانان شرکت نمودند و این دوره ها به نحو مطلوب برگزار گردید و مورد اقبال شرکت کنندگان قرار گرفت.

موسوی افزود : در سال جاری ۱۴ برنامه فرهنگی و آموزشی با محوریت نماز با مشارکت ستاد اقامه نماز و آموزش و پرورش استان اجرا خواهد شد.

در این برنامه ها نشست های تخصصی ویژه ای برای دانش آموزان ، معلمین ، معاونین پرورشی و …. با موضوع نماز هدف قرار داده شده است.

مهرانی نیا معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش در ادامه این جلسه به نحوه چگونگی اجرای برنامه های و ارزیابی آنها جهت برگزاری مطلوب به نکاتی اشاره داشت و گفت : تلاش میکنیم با هماهنگی با وزارتخانه برای  همکاران شرکت کننده در  دوره های آموزشی گواهی ضمن خدمت صادر شود.