نام نویسی دومین دوره تربیت مربی معارف نماز از ۲۲ مرداد آ‌غاز می شود.

به گزارش خبرگزاری رسا، حجت‌الاسلام حسین تهرانی در گفتگویی عنوان کرد: دومین دوره تربیت مربی معارف عالی نماز از سوی اداره دانش آموختگان معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا (س) با همکاری ستاد اقامه نماز استان قم و مرکز تخصصی نماز برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا اظهار داشت: به لطف حق و با همت اداره دانش‌آموختگان، نخستین دوره تربیت مربی معارف عالی نماز با حضور بیش از ۸۰ نفر از مبلغان و فارغ‌التحصیلان جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها در اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ به اتمام رسید و ترم دوم این دوره همزمان با سال تحصیلی جدید برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام‌ تهرانی افزود: با توجه به استقبال و تقاضای بانوان طلبه و فارغ‌التحصیلان، دومین دوره تربیت مربی معارف عالی نماز از سوی اداره دانش‌آموختگان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: تسلط بر مباحث تخصصی نماز، اعطای گواهینامه از مرکز تخصصی نماز تحت نظارت حجت‌الاسلام‌ و المسلمین قرائتی و معرفی شرکت‌کنندگان در دوره به عنوان مربی نماز به مراکز متقاضی بعد از گذراندن مراحل ارزیابی در پایان دوره از جمله مزایای این دوره است.

معاون فرهنگی تبلیغی، زمان ثبت نام در این دوره را از ۲۲ تا ۳۰ مردادماه عنوان کرد و گفت: برنامه کلاس‌های دوره تربیت مربی نماز اعلام می‌شود تا علاقه‌مندان از موضوعات دوره و روزها و ساعات برگزاری کلاس‌ها مطلع شوند.