رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی کار برای نماز را جهاد دانست و گفت: امید است خبرگزاری فارس در همین خط مستقیم باقی بماند و باعزت و افتخار این مسیر را طی کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضا احمدی فر در حاشیه بازدید از دفتر خبرگزاری فارس خراسان شمالی ضمن عرض خدا قوت به خبرنگاران در مجموعه خبرگزاری استان اظهار کرد: همه در یک جبهه قرار داریم آن‌هم جبهه نظام و انقلاب و وظیفه همه ما حمایت و پشتیبانی از نظام و انقلاب است.

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با اشاره به مجموعه انقلابی و منسجم خبرگزاری فارس تصریح کرد: امید است خبرگزاری فارس در همین خط مستقیم باقی بماند و باعزت و افتخار این مسیر را طی کند.

وی همچنین اظهار داشت: در مجموعه نماز کار ما نمازگزاری است و کار شما خبرگزاری و تولید خبر که خیلی می‌تواند در جامعه جریان سازی کند.

احمدی فر افزود: خدمت در عرصه دین که عمودش نماز است ارزش بالایی دارد و هرکسی هر کاری از دستش برمی‌آید برای نماز باید انجام دهد.

رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با توجه به اینکه دشمن به این نتیجه رسیده که مدل آندلس را در کشور اجرا کند تصریح کرد: اگر امروز در جامعه نماز ضایع و از شهوات و هوای نفس پیروی بشود و این دو فضا اگر به همراه هم پیش برود نتیجه خوبی حاصل نخواهد شد.

وی در پایان بیان کرد: استدعا می‌کنم از شما و همه دوستان که با یک کار منسجم و با اعتقاد به این مسئله که نماز یک امر راهگشا و راهبردی است فضای جامعه را بیمه کنیم و کار برای نماز را یک جهاد بدانید.