هاشمی نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی: اگر می خواهیم آسیب های اجتماعی در محل کار و خانواده را کاهش دهیم باید  برای ترویج این فریضه الهی سرمایه گذاری و هزینه کنیم، زیرا نماز زیربنای همه ارزش های نماز است.

حاج آقا هاشمی نماینده محترم ولی فقیه در سازمان ضمن خیر مقدم اظهار نمود نماز در جامعه اسلامی بیش از هر چیز اهمیت دارد چرا که طبق قرآن نماز توشه دنیا برای آخرت است.

وی در ادامه با اشاره به چندین آیه و روایات نماز پیشنهاد نمودند، میدان یا خیابانی در شهر بوشهر به عنوان نماز نام گذاری شود، که خود نوعی ترویج فرهنگ اقامه نماز است.

وی اظهار داشت، اگر می خواهیم آسیب های اجتماعی در  محل کار و خانواده  را کاهش دهیم باید برای ترویج این فریضه الهی سرمایه گذاری و هزینه کنیم، زیرا نماز زیربنای همه ارزش های نماز است.

خشنود مدیر ستاد استان ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته در سال گذشته که باعث شد استان بوشهر در اجلاس های استانی حائز  رتبه برتر  شود و این میسر نمی شد جز با تلاش و همکاری دبیران اقامه نماز  دستگاه های اجرایی.

وی اظهار نمود انتظار می رود، جهت شرکت علاقه مندان در فراخوان اجلاس سال جاری تبلیغات مناسب در محیط ادارات صورت پذیرد و طی برگزاری جلسه شورای اقامه نماز در ادارات موضوع تفاهم نامه با اعضاء شورای اقامه نماز جهت اجرا مورد بحث و بررسی قرار  گیرد.

در پایان از فعالین نماز در سازمان جهاد کشاورزی از طرف نمایندگی ولی فقیه در سازمان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و دیگر مسئولین تقدیر بعمل آمد.