معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی ستاد اقامه نماز کشور به اتفاق مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان روز پنجشنبه از دفتر خبرگزاری رضوی استان سمنان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان به نقل از  خبرگزاری رضوی سمنان، منصور سرگزی در این بازدید همچنین از سوی جمعی از کارشناسان ستاد اقامه نماز کشور همراهی شد و در جریان فعالیت های خبری و اطلاع رسانی خبرگزاری رضوی قرار گرفت.

سرگزی با اشاره به میزبانی سمنان در برگزاری اجلاس سراسری نماز در هفته پایانی آبان ماه امسال خواستار اطلاع رسانی و فعالیت گسترده خبری در خصوص برگزاری این اجلاس و محورهای فراخوان آن شد.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی ستاد اقامه نماز کشور موضوع اجلاس بیست و هفتم نماز کشور را “شیوه های دعوت به نماز” بیان کرد و اظهار داشت: این اجلاس تلاش دارد تا مهارت ها و شیوه های نو و جذاب ایجاد انس نوجوانان با نماز و توانمندسازی والدین در دعوت فرزندان به نماز و نیز تولید محتواهای جذاب در حوزه معارف نماز را معرفی و ارائه نماید.

سرپرست دفتر خبرگزاری رضوی استان سمنان نیز در این بازدید با تبیین اهداف و رسالت این خبرگزاری گفت: مهمترین رسالت خبرگزاری رضوی ترویج فرهنگ رضوی و ارائه مباحث دینی در قالب خبر، گزارش، مصاحبه و … است.

سیدرضا عظیمی از آمادگی این خبرگزاری برای تولید و انتشار اخبار مرتبط با اجلاس سراسری نماز خبر داد و گفت: اولین خبر در خصوص برگزاری این اجلاس به میزبانی سمنان توسط خبرگزاری رضوی تولید و منتشر شد.

وی گفت: تا زمان برگزاری اجلاس نیز این دفتر آمادگی انجام فعالیت خبری و تولید اخبار را با همکاری ستاد اقامه نماز استان سمنان دارد.