در راستای ترویج فرهنگ دینی، توسعه عفاف و حجاب ،جشن تکلیف برای فرزندان کارکنان شرکت گاز استان مرکزی که به سن تکلیف رسیده بودند در اردوی فرهنگی تفریحی باغک شازند برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی در گزارشی روابط عمومی شرکت گاز استان عنوان کرد: همزمان با تابستان سال جاری، با موافقت مدیرعامل محترم و به همت شورای فرهنگی این شرکت، جشن تکلیف برای فرزندان دختر و پسر کارکنان که به سن تکلیف رسیده بودند به تعداد ۲۰ نفر با حضور خانواده های ایشان برگزار گردید و هدایایی به رسم یادبود به ایشان تقدیم گردید.

بر اساس این گزارش محمدرضا سمیعی مدیرعامل و رییس شورای اقامه نماز شرکت گاز استان مرکزی ضمن اشاره به فلسفه جشن تکلیف و شکرگزاری از نعمات الهی گفت: جشن تکلیف و مکلف شدن برای انجام واجبات و پرهیز از محرمات است تا شایستگی ها بروز نماید و خداوند ما را شایسته انجام واجبات و پرهیز از محرمات دانسته و از روح خود به انسان دمیده است. دین اسلام دین کاملی بوده و خداوند ابزار عقل و دین به ما داده تا با این دو بال به سمت کمال برسیم.

ایشان در ادامه به مکلفین و فرزندان کارکنان شرکت توصیه نمود: شما نوجوانان آینده سازان مملکت هستید وچشم امید همه به شما است؛ و با تکیه بر نماز و واجبات الهی و توکل به ذات پاک خداوند بر مشکلات غلبه می نمایید.