نبود نمازخانه ، روحانی ، فرش نباید مانع برگزاری نماز جماعت در مدارس باشد: این سخنان را امام جمعه صوفیان در جلسه شورای نماز ، قرآن و عترت آموزش و پرورش شهرستان صوفیان ایراد کردند.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی: شورای نماز ، قرآن و عترت آموزش و پرورش صوفیان تشکیل جلسه داد در این جلسه که با حضور رئیس آموزش و پرورش ، مدیر ستاد اقامه نماز استان ، امام جمعه صوفیان و معاونین آموزش و پرورش حضور داشتند.

امام جمعه صوفیان خطاب به مدیر آموزش و پرورش گفتند: نبود روحانی ، نمازخانه مستقل و فرش نباید مانع برگزاری نماز جماعت در مدارس منطقه شود. بچه ها باید از همان ابتدا باید با نماز مانوس شوند.

ضیایی مدیر ستاد اقامه نماز استان نیز ضمن تشکر از مدیر آموزش و پرورش صوفیان در مورد انسان رشد یافته سخنرانی کردند و گفتند: باید معنویت در آموزش و پرورش احیا شود، جامعه ای که در آن معنویت احیا شود دزدی کم است، اختلاص نیست. انسانها از کفر و عصیان متنفرند .

مدیر اموزش و پرورش نیز در گزارش خود اعلام کرد از لحاظ فیزیکی الحمدلله در ۸۲ مدرسه ما نمازخانه داریم، در ۶۵ مدرسه نیاز به تجهیز وضوخانه هست، برای ایجاد آب گرم باید از خیرین کمک بگیریم.

این جلسه ختم به نماز شد و حضار در نماز جماعت اداره شرکت نمودند.