نشست خانواده مطهر با حضور جمعی از والدین اعضای مرکز فرهنگی آموزشی معراج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، حجت الاسلام شمس الدین اظهار کرد: آسیب‌های اجتماعی به‌عنوان یک دغدغه مهم برای مسؤولان کشور به حساب می‌آید و برطرف کردن این آسیب‌ها نیاز به بسیج همگانی دارد.

شمس الدین با بیان اینکه مرکز فرهنگی آموزشی معراج وابسته به ستاد اقامه نماز استان در راستای ترویج فرهنگ نماز برنامه‌های مختلفی از سال گذشته تاکنون داشته است، ادامه داد: فعالیت های این مرکز در نقاط مختلف شهر با استقبال چشمگیر نوجوانان همراه بوده است و بازخوردهایی که از جانب خانواده ها شنیده می شود نیز رضایت بخش است.

وی در این مراسم، اظهار کرد: باید برای رفع مشکلات خانواده تلاش کنیم تا بتوانیم جامعه ای سالم برای فرزندانمان بسازیم و اگر مربیان، پدران و مادران به‌وظایف خود در آموزش آموزه‌های دینی به فرزندان خوب عمل کنند، مشکلات در جامعه بسیار کمتر می‌شود.

مدیر ستاد اقامه نماز دلیل ایجاد ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی را فاصله گرفتن بسیاری از افراد جامعه از اعتقادات دینی دانست و توجه به اصول دینی در خانواده را الزامی عنوان کرد و گفت: آموزش نوجوانان از سنین پایه موجب شکل‌گیری شخصیت آنان می‌شود.