بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز، آبان امسال در استان سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس، رئیس ستاد اقامه نماز هرمزگان امروز در جمع دبیران اقامه نماز دستگاه‌های اجرایی استان گفت: نهاد‌های دولتی و عموم مردم تا سی مهر فرصت دارند مقالات و مستندات خود را به دبیرخانه این اجلاس ارسال کنند. حجت الاسلام فروزان نژاد افزود: نتیجه این مقالات بیستم آبان در روز برگزاری اجلاس اعلام می‌شود.
رئیس ستاد اقامه نماز هرمزگان افزود: مهارت‌های دعوت به نماز در خانواده ها، مدارس، دانشگاه‌ها و فضای مجازی از دیگر موضوعات مطرح شده در اجلاس سراسری نماز است.
حجت الاسلام فروزان نژاد گفت: در همین رابطه مسابقه استانی کتابخوانی نیز در بندرعباس برگزار می‌شود که علاقه‌مندان تا بیست آبان فرصت دارند پاسخ سوالات خود را به ستاد اقامه نماز هرمزگان ارسال کنند.
وی افزود: به برگزیدگان این مسابقه کمک هزینه سفر زیارتی به مشهد مقدس اهدا می‌شود.
رئیس ستاد اقامه نماز هرمزگان با اشاره به اینکه دستگاه‌های اجرایی استان سالانه در حوزه نماز ارزیابی می‌شوند گفت: امسال از ۶۶ دستگاه ارزیابی شده ۲۴ دستگاه توانستند با ارسال کامل و به موقع مستندات خود برتر شناخته شوند.
حجت الاسلام فروزان نژاد افزود: با هماهنگی ستاد اقامه نماز هرمزگان و خراسان رضوی امسال ۶۰۰ زائر اولی از استان به مشهد مقدس اعزام شدند.