گروه فرهنگی ـ کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز لرستان از برگزاری ۲۴ کارگاه آموزشی طرح «نماز کلید بهشت» ویژه آموزشیاران نهضت سوادآموزی در شهرستان‌های خرم‎آباد، دورود، الیگودرز، کوهدشت و الشتر خبرداد.

مازیار لطیفیان، کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز لرستان در گفت‌وگو ایکنا از لرستان، از برگزاری کارگاه‌های آموزشی «نماز کلید بهشت» ویژه آموزشیاران نهضت سوادآموزری استان خبرداد و گفت: این طرح با همکاری ستاد اقامه نماز و معاونت سوادآموزی اداره‌کل آموزش و پرورش لرستان ویژه آموزشیاران نهضت سوادآموزی برگزار می‎‏شود.
وی افزود: این طرح تاکنون در خرم‎آباد اجرا شده است که طی آن شش کارگاه آموزشی با حضور ۳۰۰ نفر از آموزشیاران نهضت سوادآموزی طی اوایل هفته جاری آموزش دیدند.
لطیفیان ادامه داد: دوشنبه و سه‌شنبه، ۱۲ و ۱۳ شهریور نیز این طرح در قالب سه کارگاه در شهرستان دورود در حال برگزاری است که ۱۵۰ نفر از آموزشیاران نهضت سوادآموزی آموزش می‎بینند و در شهرستان الیگودرز نیز طی روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه، ۱۴ و ۱۵ شهریور در قالب پنج کلاس برگزار می‌‏شود که ۲۵۰ نفر از آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آن شرکت خواهند داشت.
کارشناس فرهنگی و آموزشی ستاد اقامه نماز لرستان از برگزاری طرح «نماز کلید بهشت» طی هفته آینده در روزهای شنبه و یک‎شنبه با حضور ۲۵۰ نفر از آموزشیاران نهضت سوادآموزی در شهرستان کوهدشت خبرداد و گفت: همچنین ویژه آموزشیاران نهضت سوادآموزی الشتر نیز پنج کلاس برگزار می‏‌شود و در مراحل بعدی نیز این طرح در سایر شهرستان‌های استان اجرا خواهد شد.
لطیفیان همچنین از برگزاری نشست‌های دانشجویی، دانش‌آموزی و خانواده با موضوع نماز توسط ستاد اقامه نماز استان در طول سال‌جاری خبرداد.