حجت الاسلام والمسلمین مجیدی رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت و حسین اکبر مدیرعامل گاز گیلان با حجت الاسلام والمسلمین حجازی رییس ستاد اقامه نماز استان گیلان دیدار کردند.

در این دیدار رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت با بیان گوشه ای از اقدامات صورت گرفته در وزارت نفت در زمینه ترویج فرهنگ والای نماز بر اهمیت فراگیر شدن این واجب الهی نه تنها در سطح ادارات بلکه کل جامعه تاکید نمود.

وی بر رفتار شایسته ائمه جماعات برای جذب مردم به سمت مساجد تاکید کرد و گفت: این مسئله بسیار مهم است که امام جماعت کمی قبل و بعد از نماز در مسجد و نمازخانه حضور داشته باشد و با مردم به گفتگو بپردازد و مشکلات دینی ایشان را برطرف نماید.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حجازی رییس ستاد اقامه نماز استان گیلان ضمن عرض خیر مقدم به رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت به بیان شرح مختصری از وضعیت اجرای مصوبات شورای اقامه نماز در سطح استان پرداخت.

وی وضعیت برپایی نماز جماعت در ادارات کل استان را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه نماز جماعت در مرکز استان به طور منظم برگزار می گردد و مدیران کل دستگاه های اجرایی تعامل خوبی با ستاد اقامه نماز در زمینه گسترش فرهنگ والای نماز در استان دارند.

حجت الاسلام و المسلمین حجازی با تقدیر از همکاری شایسته شرکت گاز استان در جهت اشاعه فرهنگ نماز در سطح شرکت و جامعه گفت: شرکت گاز استان گیلان در سال های اخیر همواره یکی از دستگاه هایی بوده که در زمینه اقامه نماز مورد تقدیر قرار گرفته است و اقدام این شرکت در خصوص احداث نمازخانه بین راهی جهت استفاده عموم مردم بویژه مسافران یک کار خوب و خداپسندانه است.