معاون ستاد نماز اقامه نماز استان فارس با بیان اینکه بیش از هزار روحانی در مدارس استان فارس به عنوان امام جماعت مشغول فعالیت هستند، گفت: ستاد اقامه نماز استان فارس تنها ستادی بوده که در سطح کشور شخصا برنامه اعزام روحانی به مدارس را دنبال می کنند.

به گزارش ستاد اقامه نماز فارس، حجت الاسلام شریف حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری«حوزه» در شیراز، با اشاره به اینکه مجموعه ستاد اقامه نماز در سطح کشور تحت اشراف حجت الاسلام والمسلمین قرائتی اداره می شود، اظهار داشت: ستاد اقامه نماز در همه استان ها از جمله فارس و ۲۰ شهرستان آن وجود دارد که فعالیت های خود را دنبال می کند.

وی با اشاره به فعالیت های ستاد اقامه نماز، افزود: فعالیت های این مجموعه در دو حوزه نظارت و ارزیابی و فرهنگی و آموزشی دنبال می شود، در حوزه نظارت و ارزیابی سالانه دستگاه های اجرایی را پیرامون اقامه نماز مورد ارزیابی قرار می دهیم و هر ساله اجلاس استانی نماز نیز با موضوع مرتبط با اجلاس سراسری همزمان برگزار می شود.

معاون اقامه نماز استان فارس ادامه داد: در حوزه فرهنگی و آموزشی فعالیت های مطلوبی مانند برگزاری دوره ۲۴ ساعتهای مفتاح و دوره ۱۲۰ ساعته معراج برگزار می شود.

وی با بیان اینکه بیش از هزار روحانی در مدارس استان فارس به عنوان امام جماعت مشغول فعالیت هستند، عنوان کرد: ستاد اقامه نماز استان فارس تنها ستادی بوده که در سطح کشور شخصا برنامه اعزام روحانی به مدارس را دنبال می کنند.