جلسه هماهنگی ستاد اقامه نماز ظهر عاشورا به ریاست سردار کرمی فرماندهی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان در دفتر نهاد نمایندگی سپاه استان و با حضور دستگاههای اجرایی و هیأت امناء هیئت رزمندگان اسلام زنجان و حسینیه اعظم و زینبیه اعظم زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان زنجان، در این جلسه در ابتدای جلسه بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید ناصری مدیر ستاد اقامه نماز استان زنجان از قبول دعوت مدعوین تشکر کرده و همکاری اعضای ستاد اقامه نماز ظهر عاشورا در سنوات قبل را خوب و توصیف نمود و به بیان ضعف ها و قوت های مراسم اقامه نماز ظهر عاشورا در سالهای قبل پرداخت.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز انتظارات خود را از دستگاههای اجرایی تشریح نموده و ابراز امیدواری کرد امسال نیز همانند سالهای گذشته نماز ظهر عاشورا به شکوه تر برگزار شود.

بعد از وی سردار کرمی فرمانده سپاه استان زنجان گفت اولین بار نماز ظهر عاشورا را در زنجان هیأت رزمندگان زنجان با حضور عزاداران حسینی برپا نمود و اکنون نیز هیأت رزمندگان با همکاری دیگر هیئات حسینی و عزاداران حضرت امام حسین (علیه السلام) نماز ظهر عاشورا را با شکوه تر از سالهای گذشته اقامه خواهند کرد.

وی همچنین گفت سپاه استان آمادگی دارد تا از تمام توان و امکانات خود برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم معنوی استفاده کند. در ادامه جلسه هر یک از اعضا پیشنهادات خود را ارائه نموده و برای برپایی نماز با شکوه ظهر عاشورا بیاد آخرین نماز حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام اعلام آمادگی نمودند.